Error & Exception Mailer (8.x-3.0-beta1) - en to tr translation catalogue (29 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Type
tr: Tip

en: Send email
tr: E-posta gönder

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Edit
tr: Düzenle

en: Message
tr: İleti

en: Name
tr: İsim

en: Update
tr: Güncelle

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Email
tr: E-posta

en: Error
tr: Hata

en: Create
tr: Oluştur

en: Custom
tr: Özel

en: Roles
tr: Roller

en: Hostname
tr: Sunucu adı

en: Role
tr: Rol

en: Email body
tr: E-posta metni

en: Exception
tr: İstisna

en: Send interval
tr: Gönderim aralığı

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım

en: List of roles
tr: Rol listesi

en: %email is not a valid email address.
tr: %email geçerli bir e-posta adresi değil.

en: %emails are not valid email addresses.
tr: %emails geçerli e-posta adresleri değil.
