Exclude Node Title (2.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: Node type
eu: Nodo mota

en: Other
eu: Bestea

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak
