Exclude Node Title (8.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: enabled
eu: gaituta

en: None
eu: Bat ere ez

en: Node ID
eu: Nodoaren IDa

en: Node type
eu: Nodo mota

en: Other
eu: Bestea
