Exclude Node Title (8.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: enabled
it: attivato

en: None
it: Nessuno

en: Node ID
it: ID del nodo

en: Node type
it: Tipo di contenuto

en: Other
it: Altro

en: Node form
it: Form del nodo

en: Exclude node title
it: Escludi il titolo del nodo
