Exclude Node Title (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: None
he: ללא

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: Node type
he: סוג תוכן

en: Other
he: אחר

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים
