Exclude Node Title (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Node ID
hu: Tartalomazonosító

en: Node type
hu: Tartalomtípus

en: Other
hu: Egyéb

en: About
hu: Leírás

en: Uses
hu: Használat
