Exclude Node Title (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: None
id: Tiada

en: Node ID
id: ID Node

en: Node type
id: Jenis node

en: Other
id: Lainnya

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan
