Exclude Node Title (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: None
jv: Nihil

en: Node ID
jv: ID Node

en: Node type
jv: Tipe node

en: Other
jv: Liyané

en: About
jv: Ngenani
