Exclude Node Title (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: Node ID
az: Nod İD-si

en: Node type
az: Nod tipi

en: Other
az: Digər

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir
