Exclude Node Title (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: None
ca: Cap

en: Node ID
ca: ID del node

en: Node type
ca: Tipus de node

en: Other
ca: Altres

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos
