Exclude Node Title (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: None
da: Ingen

en: Node ID
da: Indholdselement ID

en: Node type
da: Indholdstype

en: Other
da: Anden

en: About
da: Om

en: Uses
da: Bruger
