Exclude Node Title (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: None
gl: Ningún

en: Node ID
gl: ID do nodo

en: Node type
gl: Tipo de nodo

en: Other
gl: Outro

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos
