Exclude Node Title (8.x-1.1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: None
km: គ្មាន

en: Node ID
km: លេខ​សម្គាល់​ថ្នាំង

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ
