Exclude Node Title (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: None
uk: Немає

en: Node ID
uk: ID матеріалу

en: Node type
uk: Тип матеріалу

en: Other
uk: Інше

en: About
uk: Про модуль

en: Uses
uk: Використання

en: Edit @nodetype
uk: Редагувати @nodetype
