Exclude Node Title (8.x-1.2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: None
bo: མེད།

en: Node ID
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Node type
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་རིགས

en: Other
bo: གཞན

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས
