Exclude Node Title (8.x-1.2) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: None
cs: Žádné

en: Node ID
cs: ID uzlu

en: Node type
cs: Typ uzlu

en: Other
cs: Jiné

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití
