Exclude Node Title (8.x-1.2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: None
vi: Không có

en: Node ID
vi: ID node

en: Node type
vi: Kiểu node

en: Other
vi: Khác

en: About
vi: Giới thiệu

en: Uses
vi: Sử dụng
