Exclude Node Title (8.x-1.3) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: Node ID
fr: Identifiant (ID) du nœud

en: Node type
fr: Type de nœud

en: Other
fr: Autre

en: Node form
fr: Formulaire de nœud

en: About
fr: À propos

en: Uses
fr: Utilisations

en: Exclude from:
fr: Exclure de :
