Exclude Node Title (8.x-1.3) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: None
lv: Nav

en: Node ID
lv: Ieraksta ID

en: Node type
lv: Mezgla veids

en: Other
lv: Citi

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto
