Exclude Node Title (8.x-1.3) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: None
nl: Geen

en: Node ID
nl: Node-ID

en: Node type
nl: Node-type

en: Other
nl: Andere

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt
