Exclude Node Title (8.x-1.4) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: None
de: Keine

en: Node ID
de: Beitrags-ID

en: Node type
de: Inhaltstyp

en: Other
de: Weitere

en: Node form
de: Beitragsformular

en: About
de: Über

en: Uses
de: Verwendungszwecke

en: Exclude any node title
de: Titel jedes Inhaltes verstecken

en: Exclude own node title
de: Titel des eigenen Inhaltes verstecken

en: Use exclude node title
de: Exclude Node Title Modul verwenden

en: Exclude title from display
de: Titel verstecken

en: Exclude from:
de: Verstecken bei:
