Exclude Node Title (8.x-1.4) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: None
ro: Nimic

en: Node ID
ro: ID Nod

en: Node type
ro: Tip nod

en: Other
ro: Altele

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Folosește
