Exclude Node Title (8.x-1.4) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: None
fa: هیچ

en: Node ID
fa: شناسه گره

en: Node type
fa: نوع گره

en: Other
fa: ساير

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها
