Exclude Node Title (8.x-1.4) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: None
hr: Nema

en: Node type
hr: Vrsta node-a

en: Other
hr: Ostalo

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba
