Exif (8.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Key
kn: ಕೀಲಿ

en: About
kn: ಕುರಿತು
