Exif (8.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (26 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Default
nl: Standaard

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: Key
nl: Sleutel

en: Granularity
nl: Nauwkeurigheid

en: About
nl: Over

en: No flash function
nl: Geen flitsfunctie

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Refresh on node update
nl: Verversen als inhoud wordt bijgewerkt

en: Creating vocabularies
nl: Woordenlijsten aanmaken

en: extract metadata from an image
nl: metadata uit een afbeelding uitlezen

en: the "Images" Vocabulary exist.
nl: de woordenlijst 'Afbeeldingen' bestaat.

en: Administer image metadata
nl: Metadata afbeelding beheren

en: Display image metadata (exif and iptc).
nl: Metadata van afbeelding weergeven (exif en iptc).

en: metadata from image
nl: metadata uit afbeelding

en: exif field data
nl: exif veld-data

en: EXIF library is not available
nl: EXIF-bibliotheek is niet beschikbaar

en: IPTC library is not available
nl: IPTC-bibliotheek is niet beschikbaar

en: Image library is not available
nl: Afbeeldingsbibliotheek is niet beschikbaar

en: XMP library is not available
nl: XMP-bibliotheek is niet beschikbaar

en: GD library is not available
nl: GD-bibliotheek is niet beschikbaar

en: SXMP library is not available
nl: SXMP-bibliotheek is niet beschikbaar

en: Multibyte library is not available
nl: Multibyte-bibliotheek is niet beschikbaar

en: php-mbstring library is not available
nl: php-mbstring bibliotheek is niet beschikbaar

en: listing %count content types.
nl: %count inhoudstypes weergeven.

en: Exif settings
nl: Exif-instellingen
