Exif (8.x-1.2) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Next
be: Наступны

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Default
be: Прадвызначана

en: Unknown
be: Невядомы

en: Normal
be: Нармальны

en: Media
be: Мультымедыя

en: Other
be: Іншыя

en: Granularity
be: Ступень дэталізацыі

en: Standard
be: Стандарт

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: Creating vocabularies
be: Стварэнне слоўнікаў
