Expense Tracker (1.2.1) - en to af translation catalogue (31 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Author
af: Outeur

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: Category
af: Kategorie

en: View
af: Wys

en: n/a
af: Nie beskikbaar

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Vote
af: Stem

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Choices
af: Keuses

en: 1 vote | @count votes
af[0]: 1 stem
af[1]: @count stemme

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Manual
af: Handleiding

en: Apply
af: Pas toe

en: Language code
af: Taalkode

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: Reports
af: Verslae

en: - All -
af: - Alle -

en: Total votes: @votes
af: Totale stemme: @votes

en: Your vote has been recorded.
af: Jou stem is in berekening gebring.

en: Master
af: Meester
