Expense Tracker (1.2.1) - en to am translation catalogue (19 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Author
am: ደራሲ

en: Edit
am: አርትእ

en: Date
am: ቀን

en: View
am: ትይታ

en: n/a
am: አይመለከተውም

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Sort by
am: ደርድር

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: Language code
am: የቋንቋ ኮድ

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »

en: Reports
am: ሪፖርቶች

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
