Expense Tracker (1.2.1) - en to be translation catalogue (33 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Author
be: Аўтар

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: Category
be: Катэгорыя

en: View
be: Праглядзець

en: Teaser
be: Цвялілка

en: n/a
be: [няма]

en: User
be: Карыстальнік

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Vote
be: Голас

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Repeat
be: Паўтарыць

en: Choices
be: Варыянты

en: 1 vote | @count votes
be[0]: 1 голас
be[1]: @count галасоў
be[2]: @count галасоў

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Apply
be: Ужыць

en: Language code
be: Код мовы

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: About
be: Аб

en: Reports
be: Справаздачы

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: Total votes: @votes
be: Усяго галасоў: @votes

en: Your vote could not be recorded because you did not select any of the choices.
be: Ваш голас не можа быць запісаны, таму што вы не абралі ніякі варыянт адказу.

en: Your vote was cancelled.
be: Ваш голас быў адменены.
