Expense Tracker (1.2.1) - en to bg translation catalogue (28 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Author
bg: Автор

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Category
bg: Категория

en: View
bg: Прегледай

en: Teaser
bg: Резюме

en: User
bg: Потребител

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Vote
bg: глас

en: Authored by
bg: Написано от

en: Note
bg: Бележка

en: Choices
bg: Отговори

en: 1 vote | @count votes
bg[0]: 1 глас
bg[1]: @count гласа

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Apply
bg: Търси

en: Language code
bg: Код на език

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: Reports
bg: Доклади

en: Total votes: @votes
bg: Общо гласове: @votes

en: Your vote could not be recorded because you did not select any of the choices.
bg: Вашият глас не може да бъде записан, тъй като не сте избрали нито един от възможните отговори.
