Expense Tracker (1.2.1) - en to bo translation catalogue (37 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: All
bo: ཡོངས

en: Vote
bo: འདེམས་ཤོག་འཕེན་པ

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Choices
bo: གདམ་ཚན

en: 1 vote | @count votes
bo[0]: འདེམས་ཤོག་@count

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Reports
bo: སྙན་ཞུ

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Total votes: @votes
bo: འདེམས་ཤོག་སྡོམ་པས་@votes

en: Your vote could not be recorded because you did not select any of the choices.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་གདམ་ཚན་ཅི་ཡང་བདམས་མེད་པས་ཁྱེད་ཀྱི་འདེམས་ཤོག་ཟིན་ཐོར་འགོད་ཐབས་མེད།

en: Your vote was cancelled.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་འདེམས་ཤོག་ཕྱིར་འཐེན་བྱས་ཟིན།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
