Expense Tracker (1.2.1) - en to bs translation catalogue (22 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Author
bs: Autor

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: Category
bs: Kategorija

en: View
bs: Pregled

en: Teaser
bs: Sažetak

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Vote
bs: Glas

en: Authored by
bs: Napisao

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: Apply
bs: Primjeni

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »

en: Total votes: @votes
bs: Ukupno glasova: @votes

en: Your vote could not be recorded because you did not select any of the choices.
bs: Vaš izbor nije sačuvan jer niste ništa odabrali.
