Expense Tracker (1.2.1) - en to cs translation catalogue (52 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: Author
cs: Autor

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: Category
cs: Kategorie

en: View
cs: Zobrazit

en: Teaser
cs: Úvodník

en: Last month
cs: Minulý měsíc

en: n/a
cs: není

en: User
cs: Uživatel

en: Created
cs: Vytvořeno

en: All
cs: Vše

en: Vote
cs: Hlasovat

en: Authored by
cs: Autor

en: Amount
cs: Částka

en: Desc
cs: Sestupně

en: Repeat
cs: Opakovat

en: Choices
cs: Možnosti výběru

en: 1 vote | @count votes
cs[0]: @count hlas
cs[1]: @count hlasy
cs[2]: @count hlasů

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: Automatic
cs: Automatické

en: Apply
cs: Použít

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Offset
cs: Posun

en: Transaction type
cs: Typ transakce

en: About
cs: Popis

en: Reports
cs: Logy

en: This week
cs: Tento týden

en: This month
cs: Tento měsíc

en: This year
cs: Tento rok

en: File could not be uploaded.
cs: Soubor nemohl být nahrán.

en: Last week
cs: Minulý týden

en: Last year
cs: Minulý rok

en: Uses
cs: Použití

en: Finished with an error.
cs: Dokončeno s chybou.

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Total votes: @votes
cs: Celkem hlasů: @votes

en: Your vote could not be recorded because you did not select any of the choices.
cs: Váš hlas nemůže být započítán, protože nebyly vybrány žádné volby.

en: Delete items
cs: Smazat položky

en: Operations links
cs: Odkazy na operace

en: Your vote was cancelled.
cs: Váš hlas byl zrušen.

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Are you sure you want to delete all items from the feed %feed?
cs: Opravdu chcete smazat všechny položky ze zdroje %feed?
