Expense Tracker (1.2.1) - en to dz translation catalogue (21 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: View
dz: སྟོན་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Vote
dz: གདམ་ཁ།

en: Authored by
dz: རྩོམ་མི།

en: Choices
dz: གདམ་ཁ་ཚུ།

en: 1 vote | @count votes
dz[0]: གདམ་ཁ་ ༡
dz[1]: %count གི་གདམ་ཁ།

en: ‹ previous
dz: ‹ ཧེ་མ།

en: next ›
dz: ཤུལ་མའི ›

en: Language code
dz: སྐད་ཡིག་ཨང་རྟགས།

en: « first
dz: « དང་པ།

en: last »
dz: མཇུག »
