Expense Tracker (1.2.1) - en to el translation catalogue (42 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Author
el: Συντάκτης

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Category
el: Κατηγορία

en: View
el: Προβολή

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: n/a
el: δ/υ

en: User
el: Χρήστης

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: All
el: Όλες

en: Vote
el: Ψήφος

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Amount
el: Ποσό

en: Desc
el: Φθί

en: Choices
el: Επιλογές

en: 1 vote | @count votes
el[0]: 1 ψήφος
el[1]: @count ψήφοι

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Manual
el: Χειροκίνητα

en: Automatic
el: Αυτόματο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: About
el: Περί

en: Reports
el: Αναφορές

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Total votes: @votes
el: Σύνολο ψήφων: @votes

en: Your vote could not be recorded because you did not select any of the choices.
el: Η ψήφος σας δεν καταγράφηκε γιατί δεν κάνατε καμία επιλογή.

en: Delete items
el: Διαγραφή αντικειμένων

en: Your vote was cancelled.
el: Η ψήφος σας ακυρώθηκε.

en: Asc
el: Αύξ

en: Are you sure you want to delete all items from the feed %feed?
el: Θέλετε να διαγραφούν όλα τα αντικείμενα από τη ροή %feed;
