Expense Tracker (1.2.1) - en to eo translation catalogue (30 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: Category
eo: Kategorio

en: View
eo: Vidu

en: User
eo: Uzanto

en: Created
eo: Kreita

en: All
eo: Ĉiuj

en: Vote
eo: Voĉdono

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Desc
eo: malkreske

en: Choices
eo: Elektoj

en: 1 vote | @count votes
eo[0]: 1 voĉdono
eo[1]: @count voĉdonoj

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Apply
eo: Apliku

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: Reports
eo: Raportoj

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Total votes: @votes
eo: Sumaj voĉdonoj: @votes

en: UUID
eo: Unika uzantonomero

en: Asc
eo: kreske
