Expense Tracker (1.2.1) - en to et translation catalogue (46 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Author
et: Autor

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: Category
et: Kategooria

en: View
et: Kuva

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: n/a
et: puudub

en: User
et: Kasutaja

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Vote
et: Hääleta

en: Authored by
et: Autor

en: Amount
et: Kogus

en: Desc
et: Kahanev

en: Choices
et: Valikud

en: 1 vote | @count votes
et[0]: 1 hääl
et[1]: @count häält

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Transaction
et: Tehing

en: Apply
et: Rakenda

en: Language code
et: Keele kood

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Offset
et: Nihe

en: Transaction type
et: Tehingu tüüp

en: About
et: Programmist

en: Reports
et: Raportid

en: Uses
et: Kasutab

en: Last 30 days
et: Viimased 30 päeva

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Total votes: @votes
et: Kokku: @votes häält

en: Your vote could not be recorded because you did not select any of the choices.
et: Sinu häält ei saa salvestada, sest sa ei valinud ühtki vastust.

en: Delete items
et: Kustuta elemendid

en: Operations links
et: Toimingute lingid

en: Your vote was cancelled.
et: Sinu antud hääl on kustutatud.

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Displaying @start - @end of @total
et: Kuvatakse @start - @end / @total

en: Are you sure you want to delete all items from the feed %feed?
et: Oled kindel, et soovid kustutada kõik elemendid voost %feed?
