Expense Tracker (1.2.1) - en to eu translation catalogue (37 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Author
eu: Egilea

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: Category
eu: Kategoria

en: View
eu: Bista

en: Teaser
eu: Laburpena

en: n/a
eu: e/e (n/a)

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Vote
eu: Bozkatu

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Desc
eu: Beheraka

en: Note
eu: Oharra

en: Choices
eu: Aukerak

en: 1 vote | @count votes
eu[0]: bozka 1
eu[1]: @count bozka

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Automatic
eu: Automatikoa

en: Apply
eu: Ezarri

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Reports
eu: Txostenak

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Total votes: @votes
eu: Botoak guztira: @votes

en: Delete items
eu: Elementuak ezabatu

en: Asc
eu: Goraka
