Expense Tracker (1.2.1) - en to gl translation catalogue (39 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Author
gl: Autor/a

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Category
gl: Categoría

en: View
gl: Ver

en: Teaser
gl: Resumo

en: n/a
gl: n/d

en: User
gl: Usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Vote
gl: Votar

en: Authored by
gl: Creado por

en: Amount
gl: Cantidade

en: Repeat
gl: Repetir

en: Choices
gl: Opcións

en: 1 vote | @count votes
gl[0]: 1 voto
gl[1]: %count votos

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Automatic
gl: Automático

en: Apply
gl: Aplicar

en: Language code
gl: Código do idioma

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: Reports
gl: Informes

en: Uses
gl: Usos

en: Finished with an error.
gl: Finalizou cun erro.

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Total votes: @votes
gl: Total de votos: @votes

en: Your vote could not be recorded because you did not select any of the choices.
gl: O teu voto non puido ser rexistrado xa que non seleccionaches ningunha das opcións.

en: Your vote was cancelled.
gl: O seu voto fui cancelado.
