Expense Tracker (1.2.1) - en to he translation catalogue (50 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Author
he: מחבר/ת

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: Category
he: קטגוריה

en: View
he: צפיה

en: Teaser
he: תקציר

en: Last month
he: בחודש האחרון

en: n/a
he: -ללא-

en: User
he: משתמש

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Vote
he: הצבע

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Amount
he: כמות

en: Desc
he: יורד

en: Note
he: הערות

en: Repeat
he: חזור

en: Choices
he: אפשרויות בחירה

en: 1 vote | @count votes
he[0]: הצבעה אחת
he[1]: @count הצבעות

en: Sort by
he: מיון לפי

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Transaction
he: עסקה

en: Automatic
he: אוטומטי

en: Apply
he: החל

en: Language code
he: קוד השפה

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Offset
he: היסט

en: About
he: אודות

en: Reports
he: דוחות

en: This month
he: בחודש זה

en: This year
he: בשנה הנוכחית

en: Last year
he: בשנה האחרונה

en: Uses
he: שימושים

en: Finished with an error.
he: סיים עם שגיאה.

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Total votes: @votes
he: סך הצבעות: @votes

en: Your vote could not be recorded because you did not select any of the choices.
he: ההצבעה שלך לא נקלטה מפני שלא בחרת אף אחת מהאפשרויות.

en: Delete items
he: מחיקת פריטים

en: Operations links
he: קישורים תפעוליים

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Are you sure you want to delete all items from the feed %feed?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את כל הפריטים מההזנה %feed?
