Expense Tracker (1.2.1) - en to hr translation catalogue (37 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Author
hr: Autor

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: Category
hr: Kategorija

en: View
hr: Pregled

en: Teaser
hr: Mamac

en: n/a
hr: nije dostupno

en: User
hr: Korisnik

en: Created
hr: Stvoreno

en: All
hr: Svi

en: Vote
hr: Glas

en: Authored by
hr: Autor

en: Amount
hr: Iznos

en: Desc
hr: Silazno

en: Choices
hr: Izbori

en: 1 vote | @count votes
hr[0]: @count glas
hr[1]: @count glasa
hr[2]: @count glasova

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Automatic
hr: Automatski

en: Apply
hr: Primjeni

en: Language code
hr: Kôd jezika

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: About
hr: Opis

en: Reports
hr: Izvješća

en: Uses
hr: Uporaba

en: Last 30 days
hr: Zadnjih 30 dana

en: Total votes: @votes
hr: Ukupno glasova: @votes

en: Your vote could not be recorded because you did not select any of the choices.
hr: Vaš glas neće biti prihvaćen jer niste odabrali nijedan odgovor.

en: Your vote was cancelled.
hr: Vaš glas je poništen.

en: Asc
hr: Uzlazno
