Expense Tracker (1.2.1) - en to is translation catalogue (33 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Author
is: Höfundur

en: Edit
is: Breyta

en: Date
is: Dagsetning

en: Reset
is: Endursetja

en: Category
is: Flokkur

en: View
is: Skoða

en: Teaser
is: Úrdráttur

en: n/a
is: á ekki við

en: View results
is: Skoða niðurstöður

en: User
is: Notandi

en: Created
is: Stofnað

en: All
is: Allt

en: Vote
is: Kjósa

en: Authored by
is: Höfundur

en: Amount
is: Upphæð

en: 1 vote | @count votes
is[0]: 1 atkvæði
is[1]: @count atkvæði

en: Sort by
is: Raða eftir

en: ‹ previous
is: ‹ fyrri

en: next ›
is: næsta ›

en: Apply
is: Virkja

en: Language code
is: Tungumálskóði

en: « first
is: « fremsta

en: last »
is: aftasta »

en: About
is: Um

en: Reports
is: Skýrslur

en: Last 30 days
is: Síðustu 30 dagar

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -

en: Total votes: @votes
is: Samtals @votes atkvæði
