Expense Tracker (1.2.1) - en to jv translation catalogue (31 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Author
jv: Penulis

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: Category
jv: Kategori

en: View
jv: Tampilan

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: User
jv: Panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Vote
jv: Pilih

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Choices
jv: Pilihané

en: 1 vote | @count votes
jv[0]: 1 pilihan
jv[1]: @count pilihan

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: Language code
jv: Kode bāsā

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: About
jv: Ngenani

en: Reports
jv: Laporan

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Total votes: @votes
jv: Total pilihan: @votes

en: Your vote could not be recorded because you did not select any of the choices.
jv: Pilihan Sampéyan ora bisa direkam jalaran Sampéyan ora milih sembarang pilihan.

en: Your vote was cancelled.
jv: Pilihan Sampéyan uwis dibatalaké.

en: Asc
jv: Urut Maju
