Expense Tracker (1.2.1) - en to ka translation catalogue (22 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Author
ka: ავტორი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Category
ka: კატეგორია

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Vote
ka: ხმის მიცემა

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Choices
ka: ვარიანტები

en: 1 vote | @count votes
ka[0]: 1 ხმა
ka[1]: @count ხმა

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: Language code
ka: ენის კოდი

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: - All -
ka: - ყველა -
