Expense Tracker (1.2.1) - en to kk translation catalogue (26 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Author
kk: Автор

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: Category
kk: Категория

en: View
kk: Қарау

en: n/a
kk: жоқ

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Vote
kk: Дауыс беру

en: Authored by
kk: Автор

en: 1 vote | @count votes
kk[0]: 1 дауыс

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: Language code
kk: Тілдің коды

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: Reports
kk: Есептер

en: This week
kk: Бұл апта

en: Total votes: @votes
kk: Берілген дауыс саны: @votes

en: Your vote could not be recorded because you did not select any of the choices.
kk: Сіздің даусыңыз таңдау жасамағандығыңыздан есепке алынбайды
