Expense Tracker (1.2.1) - en to km translation catalogue (30 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Category
km: ប្រភេទ

en: View
km: មើល

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: n/a
km: គ្មាន

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Vote
km: ការបោះឆ្នោត​

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Choices
km: ជម្រើស

en: 1 vote | @count votes
km[0]: @count សំឡេង

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: Language code
km: កូដ​ភាសា

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »

en: About
km: អំពី

en: Reports
km: របាយការណ៍

en: Uses
km: ប្រើ

en: Total votes: @votes
km: សំឡេង​ឆ្នោត​សរុប​ ៖ @votes

en: Your vote could not be recorded because you did not select any of the choices.
km: ការ​បោះឆ្នោត​របស់​អ្នក​មិន​អាច​កត់​ត្រា​បាន​ទេ​ព្រោះ​អ្នក​មិន​បាន​ជ្រើស​ជម្រើស​ណាមួយ ។

en: Your vote was cancelled.
km: ការ​បោះ​ឆ្នោត​របស់​អ្នក​ត្រូវ​បាន​បោះបង់ ។
