Expense Tracker (1.2.1) - en to ku translation catalogue (29 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Author
ku: نووسەر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Category
ku: پۆل

en: View
ku: پیشاندان

en: n/a
ku: نییە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: Vote
ku: ده‌نگدان

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Choices
ku: هەڵبژاردنەکان

en: 1 vote | @count votes
ku[0]: 1 دەنگدان
ku[1]: @count دەنگدان

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: Language code
ku: کۆدی زمان

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: About
ku: دەربارە

en: Reports
ku: ڕاپۆرتەکان

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت

en: Total votes: @votes
ku: هه‌موو ده‌نگه‌کان :@votes

en: Your vote could not be recorded because you did not select any of the choices.
ku: ده‌نگدانه‌که‌ت تۆمار نه‌کرا چونکه‌ هیچ له‌ هه‌ڵبژاردنه‌کانت دیاری نه‌کردووە.

en: Your vote was cancelled.
ku: دەنگدانەکەت هەڵوەشێنرایەوە.
