Expense Tracker (1.2.1) - en to lv translation catalogue (42 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Author
lv: Autors

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Category
lv: Kategorija

en: View
lv: Skatīt

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Last month
lv: Pēdējais mēnesis

en: n/a
lv: n/p

en: User
lv: Lietotājs

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Vote
lv: Balsot

en: Authored by
lv: Autors

en: Amount
lv: Summa

en: Desc
lv: Dilst.

en: Note
lv: Piezīme

en: Choices
lv: Izvēles

en: 1 vote | @count votes
lv[0]: @count balss
lv[1]: @count balsis
lv[2]: @count balsis

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Manual
lv: Manuāli

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Language code
lv: Valodas kods

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Transaction type
lv: Transakcijas tips

en: About
lv: Par

en: Reports
lv: Atskaites

en: Uses
lv: Lieto

en: Finished with an error.
lv: Pabeigts, atrasta kļūda.

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Total votes: @votes
lv: Kopējais balsu skaits: @votes

en: Your vote could not be recorded because you did not select any of the choices.
lv: Jūsu balsojums nav pieņemts, jo neesat izvēlējies nevienu atbildi.

en: Your vote was cancelled.
lv: Jūsu balsojums tika atcelts.
