Expense Tracker (1.2.1) - en to mr translation catalogue (26 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Operations
mr: कृती

en: Author
mr: लेखक

en: Edit
mr: संपादन

en: Date
mr: दिनांक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Category
mr: वर्ग

en: View
mr: बघा

en: Last month
mr: शेवटचा महिना

en: User
mr: सदस्य

en: Created
mr: प्रकाशन

en: All
mr: सर्व

en: Vote
mr: मत

en: Authored by
mr: लेखक

en: Income
mr: उत्पन्न

en: 1 vote | @count votes
mr[0]: 1 vote
mr[1]: @count मत

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: Language code
mr: भाषेची संकेताक्षरं

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »

en: Reports
mr: अहवाल

en: Your vote could not be recorded because you did not select any of the choices.
mr: आपण कोणताही पर्याय निवडला नसल्याने आपल्या मताची नोंद होऊ शकली नाही.
